Hakkımızda

Tema Raf > Hakkımızda
Image
Tema Raf

Hakkımızda

Tema Raf Sistemleri 2010 yılından itibaren iş alanlarında tercih edilen, raf sistemleri alanında üretim ve hizmet vermektedir. Depo , stok alanları , hizmet veren mağaza alanları , Alışveriş merkezleri , Banka , özel kuruluşlar ve kamu kuruluşları ve talep duyulan çelik raf ve metal raf sistemleri üretip hizmet sunmaktır. Felsefemiz kalite ve güler yüzlü çalışma felsefesi ile ilerlemekteyiz. Metal raf ve Çelik raf sistemleri alanında kendimizi yenileme adına gereken yenilikleri daima yakından takip etmekteyiz. Her geçen yıl takibinde yenilikten bir adım geri gelmeden daima ileriye adım atma çabası içerisindeyiz. Siz değerli paydaşlarımızdan almış olduğumuz ilham ve güç ile her daim ileriye doğru adım atmaktayız.

Tema Raf Firma Felsefemiz:

TEMA RAF çelik raf ve metal raf sistemlerini Yurtiçi pazarda ve yurtdışı pazarda kaliteli hizmet sunmak , güler yüzlü olma , çözüm odaklı olmak müşterilerimize kaliteli iyi hizmet verebilmek ve daima güven esaslı , daima çalışma esası üzerine ortamı hazırlamak ve hizmet sunmaktır..

0+

Yıllık Tecrübe

0

Hizmet

0

Yapılan Raf

Tema Raf Misyonumuz

TEMA RAF çelik raf ve metal raf sistemleri sektöründe etkin rol almak , rekabet edebilir kalite düzeyinde ilerlemek , çelik raf ve metal raf sistemlerinde gelişimlere açık, kaliteli hizmet verme konusunda beklentileri sağlayan yurtiçi ve yurtdışında ülke ekonomisine katkıda bulunan global firma olma yolunda her zaman ilerlemektir.

Tema Raf Vizyonumuz

Tema Raf çelik Raf ve metal raf sektöründeki yenilikleri takip etme , teknolojik ve gelişmeleri üretimden son kullanıcı aşamasına kadar sektörde müşterilerimize uygun şartlarda ve kaliteyi gözlemleyerek hizmet vermektir.

Get A Free Quote For Industrial Project

We always bring good quality services with 100% safety measuresF
Image
Tema Raf Raf Sistemleri

Kalite Politikası

TEMA RAF: Müşteri memnuniyetini temel öncelik alan, raf sistemi alanında geniş ürün kategorisinde ve müşterilerimizin talep ve önerileri doğrultusunda projeleri zamanında ve en kaliteli biçimde üretip sunma konusunda sektörde yükselmeyi esas alan firmamız önemli projelere imza atmıştır. Bu sebep ile:
  • Ürün kalitesi
  • Güven
  • Müşterilerimize çözüm sunmak.
  • Müşterilerimize hızlı projelendirme ve geri dönüş sağlamak.
  • Çalışanlarımızın güler yüz ve çözüm odaklı olması Tema Raf tarafından esas olarak alınmıştır.
Çözüm odaklı ve her zaman kaliteli olma sektörde etkin rol almak ilk hedefimizdir.

Image
We are Solustrid

Board of Directors

Daniel Ricardo

Director & CEO

Thomas Ralph

Senior Director

Alexander Max

HR Manager

Daniel Ricardo

Director & CEO
Gönder
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?